Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4709
Stary 14.02.2010, 13:07
No to Sandecja zbiera Wiślaków

Jonczyk, Bróź a teraz Janik. I jeszcze chyba Kominiaka testują

A podobno trzymaja z Cracovia haha
Ostatnio edytowane przez bearex : 14.02.2010 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując