Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20884
Stary 14.02.2010, 12:58
jak jesteś koło 30 to tak ;p
umiesz czytać uważnie
napisałem że w wywiadzie Mauro zaznaczyl ze przedłużenie polegałoby na tym że zostalby scoutem a on chciał grać dlatego nie przedłużył...
myślisz że by nie wziął takiej kasy u nas jak ma w Odrze


Odpowiedz cytując