qwertyuiop3 napisał(a):

|
Te grosze to 300tys zł, które w obecnej sytuacji i tak stanowiłyby wysoką sumę. Wątpię czy zaryzykowaliby tyle wyłożyć za gracza z niższej ligi. Tym bardziej, że najpierw potrzebowałby ogrania, a nam potrzebny jest ograny zawodnik na wczoraj
|
Czyli 70 tys. euro za obecnego reprezentanta kraju.
Fuks czy polityka Wisły była bardziej przemyślana/lepsi skauci?