Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20881
Stary 14.02.2010, 12:41
qwertyuiop3 napisał(a):Wyświetl post
Te grosze to 300tys zł, które w obecnej sytuacji i tak stanowiłyby wysoką sumę. Wątpię czy zaryzykowaliby tyle wyłożyć za gracza z niższej ligi. Tym bardziej, że najpierw potrzebowałby ogrania, a nam potrzebny jest ograny zawodnik na wczoraj
Czyli 70 tys. euro za obecnego reprezentanta kraju.
Fuks czy polityka Wisły była bardziej przemyślana/lepsi skauci?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując