Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 14.02.2010, 12:37
Wie ktoś może co dzieje się z Sebastianem Janikiem?

Chłopak ciekawie się zapowiadał, był w pierwszej drużynie, a teraz nie widać go nawet w Młodej Wiśle.
Był chyba gdzieś na testach, ale od jakiegoś czasu ani widu, ani słychu.
Odpowiedz cytując