Wojtek_Lok napisał(a):

Trochę szacunku, bo chcę Ci się zrobić dużą literę przy Chorwacji czy Chinach i Mongolii ale już przy Polsce się nie wciśnie. Jasne, nieuwaga i głupi błąd albo prędzej głupia celowość z Twojej strony. Są tacy piłkarze na jakich stać Wisłę i nie zmieni tego n-ta liczba Twoich bzdurnych postów. Pozdrawiam.
|
No przepraszam za nie uwagę zdarza się.Popatrz na zarobki grajków w Rumuni,Słowacji,Słowenii,

moje posty są głupie...