Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20869
Stary 13.02.2010, 19:21
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Trochę szacunku, bo chcę Ci się zrobić dużą literę przy Chorwacji czy Chinach i Mongolii ale już przy Polsce się nie wciśnie. Jasne, nieuwaga i głupi błąd albo prędzej głupia celowość z Twojej strony. Są tacy piłkarze na jakich stać Wisłę i nie zmieni tego n-ta liczba Twoich bzdurnych postów. Pozdrawiam.
No przepraszam za nie uwagę zdarza się.Popatrz na zarobki grajków w Rumuni,Słowacji,Słowenii, moje posty są głupie...

Odpowiedz cytując