Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20866
Stary 13.02.2010, 19:05
GJ1906 napisał(a):Wyświetl post
Można ale nie do Polski, od dawna nie jesteśmy dobrą odskocznią dla piłkarzy do zachodnich lig, lepiej jest grać na Cyprze, w Rumunii, Chorwacji czy Serbii niż w Polsce.

Poza tym klub nie ma pieniędzy na transfery gotówkowe, jest to jasne już od dawna że jeśli już ktoś przyjdzie to z kartą na ręku i nie wysokim kontraktem.
to już kilka lat na tym koniu jedziemy w klubie że ktoś przyjdzie z kartą w reku ....upadamy już

Odpowiedz cytując