GJ1906 napisał(a):

Można ale nie do Polski, od dawna nie jesteśmy dobrą odskocznią dla piłkarzy do zachodnich lig, lepiej jest grać na Cyprze, w Rumunii, Chorwacji czy Serbii niż w Polsce.
Poza tym klub nie ma pieniędzy na transfery gotówkowe, jest to jasne już od dawna że jeśli już ktoś przyjdzie to z kartą na ręku i nie wysokim kontraktem.
|
to już kilka lat na tym koniu jedziemy w klubie

że ktoś przyjdzie z kartą w reku ....upadamy już