|
Bez paniki.. to jest jakiś błąd skryptu czy jak to się fachowo nazywa..
po prostu przy odswiezaniu strony co kilka sekund wyskakują błędy.. trzeba chwilę odczekać.
Powód: a no tak, dziś sobota :))
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 13.02.2010 o godz. 18:36.
|