Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4163
Stary 13.02.2010, 17:33
W której linijce jest to domaganie ? chyba nie chodzi o to że nie wyobraża sobie, że napastnika nie pozyskamy.

To ja napisze Nie wyobrażam sobie, że nie będziemy Mistrzem Polski.
Nie bronię trenera ale to już jest zwykła paranoja..