Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 13.02.2010, 17:25
Wonski - GENIALNY PROJEKT, a jak ma już być adidas to 3 paski na rękaw i znak ale reszta taka sama i będzie pięknie. normalnie kupiłbym jedną z każdego rodzaju tak ładnie wyglądają

i jedno pytanie do wszystkich bo zawsze mnie to zastanawiało - dlaczego nasze obecne koszulki z przodu mają znak umbro tak wysoko -.- wygląda to strasznie niesymetrycznie w stosunku do loga spółki. jak dla mnie umbro powinno być na wysokości połowy loga. estetycznie koszulka dużo by na tym zyskała.
Odpowiedz cytując