Wonski - GENIALNY PROJEKT, a jak ma już być adidas to 3 paski na rękaw i znak ale reszta taka sama i będzie pięknie. normalnie kupiłbym jedną z każdego rodzaju tak ładnie wyglądają
i jedno pytanie do wszystkich bo zawsze mnie to zastanawiało - dlaczego nasze obecne koszulki z przodu mają znak umbro tak wysoko -.- wygląda to strasznie niesymetrycznie w stosunku do loga spółki. jak dla mnie umbro powinno być na wysokości połowy loga. estetycznie koszulka dużo by na tym zyskała.