koyoot napisał(a):

Skad wiesz ze to karierowicze, marionetki, sepy. Miales do czynienia z kimkolwiek z zarzadzajacych naszym klubem? Skoro nie to przestan ublizac komus.
Masz swoj swiat i swoje wyobrazenie rzeczywistosci, dlatego koncze z toba dyskusje, bo nie potrafisz dawac racjonalnych argumentow. Tutaj nie dales zadnego.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mak...905,1,727.html
Wisła Kraków negocjowała kontrakt z Maksimem Szackim. Mistrzowie Polski nie są w stanie sprostać wymaganiom finansowym reprezentanta Uzbekistanu, chociaż różnice nie są duże.
|
Do pierwszego akapitu nie ma sensu się odnosić. Mogę się tylko pochylić nad Tobą z uśmiechem politowania.
Drugi akapit też mi pasuje, bo widzę, że nie mamy o czym rozmawiać.
Co do linka, to już od Ciebie zależy, czy uwierzysz w słowa dziennikarza GW, PS, czy osobie pod pseudonimem "Nasz informator"

czy dziennikarce z tego serwisu, która cytowała trenera.