pan Dudi napisał(a):

Po tym i innych zdaniach mam wrażenie, że pijesz zawsze. Albo jak Obeliks będąc małym dzieckiem wpadłeś do kotła pełnego spirytusu i żyjesz we własnym świecie. 90% ludzi zatrudnionych przez Cupiała to karierowicze, marionetki i sępy mające w dupie interes klubu, nie patrzący dalej niż czubek własnego nosa, a Ty piszesz, że od 5 lat bohaterowie próbują ciągnąć ten klub na tym samym poziomie. Jak masz sobie robić jaja, to idź do odpowiedniego tematu.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22614
Coś jeszcze chcesz powiedzieć nt. Szackiego?
|
Skad wiesz ze to karierowicze, marionetki, sepy. Miales do czynienia z kimkolwiek z zarzadzajacych naszym klubem? Skoro nie to przestan ublizac komus.
Masz swoj swiat i swoje wyobrazenie rzeczywistosci, dlatego koncze z toba dyskusje, bo nie potrafisz dawac racjonalnych argumentow. Tutaj nie dales zadnego.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mak...905,1,727.html
Wisła Kraków negocjowała kontrakt z Maksimem Szackim. Mistrzowie Polski nie są w stanie sprostać wymaganiom finansowym reprezentanta Uzbekistanu, chociaż różnice nie są duże.