Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20855
Stary 13.02.2010, 17:08
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Po tym i innych zdaniach mam wrażenie, że pijesz zawsze. Albo jak Obeliks będąc małym dzieckiem wpadłeś do kotła pełnego spirytusu i żyjesz we własnym świecie. 90% ludzi zatrudnionych przez Cupiała to karierowicze, marionetki i sępy mające w dupie interes klubu, nie patrzący dalej niż czubek własnego nosa, a Ty piszesz, że od 5 lat bohaterowie próbują ciągnąć ten klub na tym samym poziomie. Jak masz sobie robić jaja, to idź do odpowiedniego tematu.

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22614

Coś jeszcze chcesz powiedzieć nt. Szackiego?
Skad wiesz ze to karierowicze, marionetki, sepy. Miales do czynienia z kimkolwiek z zarzadzajacych naszym klubem? Skoro nie to przestan ublizac komus.

Masz swoj swiat i swoje wyobrazenie rzeczywistosci, dlatego koncze z toba dyskusje, bo nie potrafisz dawac racjonalnych argumentow. Tutaj nie dales zadnego.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mak...905,1,727.html

Wisła Kraków negocjowała kontrakt z Maksimem Szackim. Mistrzowie Polski nie są w stanie sprostać wymaganiom finansowym reprezentanta Uzbekistanu, chociaż różnice nie są duże.
Odpowiedz cytując