Niko22 napisał(a):

|
co ty gadasz filmik mial chyba z 10 minut popatrzcie na jego wyszkolenie techniczne z połowy tych piłek Brożek by nie opanował alby by mu odskoczyła mi osobiscie siepodoba, w miare wysoki skoczny SZYBKI i ma lepsza technike od naszych w ataku pomijajac Boguskiego bo ten bije całą 11 zdecydowanie przydał by sie w zespole
|
Trzeba się zgodzić, że na filmiku rzeczywiście pokazuje technikę, którą nasi gracze widzieli pewnie jedynie w tv, ewentualnie jak Kuba Błaszczykowski jeszcze u nas grał. Ale trzeba pamiętać, że to filmy z przed kontuzji, po której już w jego dotychczasowym klubie go nie chcieli... z jakiegoś powodu. Nie neguję sensu testów. Neguję sens naszej polityki transferowej.