Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
20853
13.02.2010, 16:48
mam nadzieje ze nie pomylił naszego Rogerio z BOBO z Beskistasu ;>
pomarzyc mozna
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ungsdaten.html
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp