|
Senior Member
Offline
|
|
Niko22 napisał(a): 
|
co ty gadasz filmik mial chyba z 10 minut popatrzcie na jego wyszkolenie techniczne z połowy tych piłek Brożek by nie opanował alby by mu odskoczyła mi osobiscie siepodoba, w miare wysoki skoczny SZYBKI i ma lepsza technike od naszych w ataku pomijajac Boguskiego bo ten bije całą 11 zdecydowanie przydał by sie w zespole
|
podaj linka filmiku
|
|