Nie wiem dlaczego testujemy tego Brazylijczyka. Chłopak zupełnie nie spełnia wymogów. Taki karzełek. Biorąc pod uwagę kluczowe kryteria jakimi kieruje się nad-trener Skorża ,piłkarz taki jak Da Silva nie powinien mieć nawet prawa przyglądać się procesowi treningowemu a co dopiero w nim uczestniczyć. Skandal , skandal ... jeszcze raz skandal.
Schodząc powoli z wyżyn sarkazmu chciałbym zwrócić Waszą uwagę ,że Wisła jest klubem na tle europejskim delikatnie mówiąc cieniutkim , jest Mistrzem w cieniutkiej piłkarsko lidze. Decydenci "ciężko" pracują na ten stan rzeczy. Do tego wszelkie działania właściciela ,bądź może lepiej ,ich brak pozwalają na sformułowanie tezy ,że pokazanie się w Europie to raczej marzenie i cel kibiców tylko i wyłącznie. Po zatrudnieniu Juszczyka (szkoda komentować) , Issa By (chłopak grał w piłkę regularnie lata temu) ,testy tego napastnika z szwajcarskim ligowym doświadczeniem powinniśmy raczej docenić niż krytykować. A czegóż można się lepszego spodziewać? To czy w ostatecznym rozrachunku podpiszemy z nim kontrakt do tego długa droga. Przy okazji bardzo mnie ciekawi czy ten nowo testowany sam się zgłosił czy to efekt tytanicznej pracy Mrocznych Łowców JÓZED-u.
PS. Issa Ba w wywiadzie wyjawił ,że słyszał od kogoś ,że Wisła to dobrze zarządzany klub.
