Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20849
Stary 13.02.2010, 15:54
Cytat:
Jesli wy myslicie w kategoriach li tylko krytycznych na nasz klub ze kazda rzecz to ich wina to trudno. Dzialacze robia co moga by ciagnac ten klub na tym samym poziomie caly czas od co najmniej 5 sezonow.
Po tym i innych zdaniach mam wrażenie, że pijesz zawsze. Albo jak Obeliks będąc małym dzieckiem wpadłeś do kotła pełnego spirytusu i żyjesz we własnym świecie. 90% ludzi zatrudnionych przez Cupiała to karierowicze, marionetki i sępy mające w dupie interes klubu, nie patrzący dalej niż czubek własnego nosa, a Ty piszesz, że od 5 lat bohaterowie próbują ciągnąć ten klub na tym samym poziomie. Jak masz sobie robić jaja, to idź do odpowiedniego tematu.

Cytat:
Maciej Skorża zanegował informację o rzekomych negocjacjach prowadzonych przez Wisłę z napastnikiem Dynama Kijów. - Maksim Szackich to zawodnik, który w pewnym momencie został nam polecony, ale nie byliśmy nim zainteresowani.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22614

Coś jeszcze chcesz powiedzieć nt. Szackiego?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując