Cytat:
|
Narzekacie na wszystko, zamiast po prostu spojrzec na sprawe od drugiej strony - Jestesmy zasciankiem europy i nikogo tutaj znanego nie sprowdzimy.
|
Nie sprowadzimy, bo jak SAMI przychodzą, to nasz trener mówi, że nie jesteśmy ****a zainteresowani! Co Ty chłopie za brednie wypisujesz? Szacki i oferta jego gry w Wiśle została potwierdzona przez naszych działaczy i zbyta tym, że ten gość nas nie interesuje. Przestań pisać bzdury, a zacznij czytać ze zrozumieniem.
Poza tym, testując i kontraktując zawodników będących po kontuzjach Skorża chyba zapomina, że w Wiśle chyba od czasów Frankowskiego nikt nie doszedł do formy po groźnej kontuzji, a raczej pogłębiał dół formy, w którym się znajdował. Na jakiej podstawie ten chłop uważa, że w przypadku tego Ba, czy teraz tego Rogeiro będzie inaczej? Krew mnie zalewa jak widzę tą irracjonalność w działaniach Wisły.
To w nawiązaniu m.in. do tego posta:
Cytat:
|
Przypomne Niedzielana - ma 30 lat, poszedl do Ruchu i gra elegancko, mimo ze od kilku ladnych lat gral kiche i mial polamane nogi. Moze z tym brazylijczykiem bedzie podobnie? Ktos na nim krzyzyk postawil z powodu kontuzji, a u nas sie odbudje?
|