Wyświetl pojedynczy post
wislak47
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20842
Stary 13.02.2010, 13:57
niech podpiszą znim także na te 3,5 miesiąca z możliwośćią przedłużenia... jak z Issą. A nóż się sprawdzi i będzie strzelał brameczki ...
Odpowiedz cytując