Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak47
Junior Member
Od: 06.2007
Offline
#
20842
13.02.2010, 13:57
niech podpiszą znim także na te 3,5 miesiąca z możliwośćią przedłużenia... jak z Issą. A nóż się sprawdzi i będzie strzelał brameczki ...
wislak47
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak47
Znajdź inne posty napisane przez wislak47