Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20839
Stary 13.02.2010, 13:41
Szaleństwa nie ma z tym Rogerio, ale i tak na filmikach lepiej to wygląda niż Beto (kopnął parę razy na pustą i się dzieciaki cieszyły że przychodzi supersnajper).

Odpowiedz cytując