|
po obejrzeniu tego filmiku widać, że chłopak ma jakieś tam umiejętności, które bez wątpienia otwierają mu furtkę do podpisania kontraktu z Wisłą. Napewno nie jest to jakiś wirtuoz gry 1vs1, ale stylem gry bardzo przypomina mi Carlosa Costly'ego. Pytanie tylko czy jest on w takiej formie jak kiedys. Trzeba zaufać sztabowi, zeby dokonał odpowiedniej decyzji adekwatnej co do tego zawodnika, bo może on być równie dobrze wzmocnieniem linii naszego napadu jak i totalnym niewypałem typu Svitlica, Radovanovic, Beto.
|