tofik- może ty byś nie chciał. Ale dlaczego? Bo co, bo grał w Legii

Mnie to jakoś nie rusza, bo wiem, że Szamo jest takim zawodnikiem, że gdyby grał dla Wisły to by jej oddał 100% siebie (przynajmniej na boisku, a o to chodzi przecież).
Incognito2192 - Tak ewentualnie, bo nie wiem w jakiej formie jest Szamo. Nie wiem czy w pełni zdrów i nie wiadomo kiedy mogłaby się przyplątać jakaś kontuzja (jak u każdego piłkarza).