Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4647
Stary 13.02.2010, 13:22
tofik- może ty byś nie chciał. Ale dlaczego? Bo co, bo grał w Legii Mnie to jakoś nie rusza, bo wiem, że Szamo jest takim zawodnikiem, że gdyby grał dla Wisły to by jej oddał 100% siebie (przynajmniej na boisku, a o to chodzi przecież).
Incognito2192 - Tak ewentualnie, bo nie wiem w jakiej formie jest Szamo. Nie wiem czy w pełni zdrów i nie wiadomo kiedy mogłaby się przyplątać jakaś kontuzja (jak u każdego piłkarza).
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując