Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4705
Stary 13.02.2010, 13:00
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
... żal na to patrzeć, w kadrze jest Jop a brakuje miejsca dla niewiele słabszego Czekaja, już nie powiem kogo to wina...
Sprawę Leszczaka pomijam, bo bzdury piszesz, ale już masz odpowiedzi od innych.
Ale co do Czekaja: ile razy widziałeś go w akcji, że uważasz, że już jest niewiele gorszy od Jopa?
Odpowiedz cytując