tomasz_19 napisał(a):

|
... żal na to patrzeć, w kadrze jest Jop a brakuje miejsca dla niewiele słabszego Czekaja, już nie powiem kogo to wina...
|
Sprawę Leszczaka pomijam, bo bzdury piszesz, ale już masz odpowiedzi od innych.
Ale co do Czekaja: ile razy widziałeś go w akcji, że uważasz, że już jest niewiele gorszy od Jopa?