Daniel Alves napisał(a):

Nie moze byc ten Rogerio wirtuozem skoro nie ma nawet skrótu na youtube
|
jak nie ma jak jest:
http://www.fairplayagency.com/index....d=35&Itemid=45
Moim zdaniem jakiś napastnik musi dołączyć może być naprawde średni byle był napastnikiem

MP to ewentualna przepustka do konkretnej kasy i "oddechu" finansowego dla Wisły sam Mistrz jest wart przecież parę milionów zł plus szansa walki o LM nie wyobrażam sobie abyśmy do walki na wiosne przystepowali bez min tego jeszcze jednego wzmocnienia
jedyna sprawa która mnie zastanawia to ile piłkarz grający w Szwajcarii chciałby zarabiać?