Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20833
Stary 13.02.2010, 12:45
Daniel Alves napisał(a):Wyświetl post

Nie moze byc ten Rogerio wirtuozem skoro nie ma nawet skrótu na youtube
jak nie ma jak jest:

http://www.fairplayagency.com/index....d=35&Itemid=45

Moim zdaniem jakiś napastnik musi dołączyć może być naprawde średni byle był napastnikiem MP to ewentualna przepustka do konkretnej kasy i "oddechu" finansowego dla Wisły sam Mistrz jest wart przecież parę milionów zł plus szansa walki o LM nie wyobrażam sobie abyśmy do walki na wiosne przystepowali bez min tego jeszcze jednego wzmocnienia

jedyna sprawa która mnie zastanawia to ile piłkarz grający w Szwajcarii chciałby zarabiać?
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 13.02.2010 o godz. 13:02.
Odpowiedz cytując