|
Ale z was marudy.... Kasy nie ma wiec lepszy rydz niz nic.
Przypomne Niedzielana - ma 30 lat, poszedl do Ruchu i gra elegancko, mimo ze od kilku ladnych lat gral kiche i mial polamane nogi. Moze z tym brazylijczykiem bedzie podobnie? Ktos na nim krzyzyk postawil z powodu kontuzji, a u nas sie odbudje?
Zycze tego sobie i wam....
P.S. brak PL znakow, bo z komorki
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|