Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20830
Stary 13.02.2010, 12:38
Ale z was marudy.... Kasy nie ma wiec lepszy rydz niz nic.

Przypomne Niedzielana - ma 30 lat, poszedl do Ruchu i gra elegancko, mimo ze od kilku ladnych lat gral kiche i mial polamane nogi. Moze z tym brazylijczykiem bedzie podobnie? Ktos na nim krzyzyk postawil z powodu kontuzji, a u nas sie odbudje?

Zycze tego sobie i wam....

P.S. brak PL znakow, bo z komorki
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując