|
Koyot nie wymagam takiego napastnika tylko pokazuje coś co w naszej lidze robiono nie tak dawno (sponsor do kontraktu) i jakoś to dawało radę
sory za ot ale chyba się walneli z datą jego ur hehe na transferze jest podane ze to 81 rocznik;p
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 13.02.2010 o godz. 12:36.
|