Kluvi napisał(a):

felipe doczytaj do końca co napisałem
miała miała bo manago Makimiliana zgłaszał się do nas, ale nasi nie byli "zainteresowani"...
normalny sponsor który da brakującą kasę by nie było komina płacowego.
|
Doczytałem już wcześniej.
Sam fakt złozenia propozycji przez managera jeszcze o niczym nie świadczy. On takich cv wysłał pewnie naście, do róznych klubów. Wolno mu, ba - za to mu Szackih płaci.
Wisła popatrzyła - ale olała sprawę, wszak ją na takiego gościa nie stać (słowo klucz - Levadia). Nie wyraziła zainteresowania. Wybotu zatem de facto nie było żadnego.
Co do sponsorów? Bez przesady, kto wyłoży brakujące 100 tys euro by jakiś Szackih (dla 95% kibiców nołnejm z Uzbekistanu) pobiegał w jakiejś Wiśle

Nie lepiej dołożyć do kontraktu trenera np kadry koszykarzy? Rozgłos i reklama lepsza.
Jak podsumował wyzej koyoot - takie rzeczy tylko w Erze, jesteśmy zaściankiem Europy! I liga i Wisła jako klub.