Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20827
Stary 13.02.2010, 12:20
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
felipe doczytaj do końca co napisałem
miała miała bo manago Makimiliana zgłaszał się do nas, ale nasi nie byli "zainteresowani"...


normalny sponsor który da brakującą kasę by nie było komina płacowego.
Takie rzeczy tylko w Erze a nie w polskiej ekstraklasie.

Narzekacie na wszystko, zamiast po prostu spojrzec na sprawe od drugiej strony - Jestesmy zasciankiem europy i nikogo tutaj znanego nie sprowdzimy.

Tak podsumowujac wasz tok rozumowania: najlepszy bylby napastnik wysoki, z doskonalym wyszkoleniem technicznym i zwinnoscia malpy, w 150 meczach w Realu Madryt powinien strzelic 300 bramek, do tego kosztowac 1 euro i kontrakt wynoszacy tyle samo. Do tego powinien miec zaledwie 18-20 lat. Wtedy byloby idealnie. Tylko ze wtedy i tak byscie marudzili bo ma chujowe nazwisko...
Odpowiedz cytując