Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20824
Stary 13.02.2010, 12:07
tylko jesli dobrze pamietam to bylo mowione ze Szacki chce bardzo wysokiego kontraku,

- Temat był aktualny trzy tygodnie temu, menedżer zawodnika chciał namówić nas na podpisanie kontraktu z nim, ale Szackich chciał zarabiać trzy razy tyle co najlepiej opłacany piłkarz krakowskiej Wisły - mówi „PS" Adrian Ochalik, rzecznik prasowy Wisła Kraków.
Według informacji, które otrzymaliśmy, były piłkarz Dynama Kijów (97 bramek w 215 meczach) zażądał rzeczywiście więcej niż jest w stanie zapłacić klub, ale nie jest to różnica aż tak drastyczna. 32-letni Szackich chce zarabiać 400 tysięcy euro za sezon, zaś Wisła jest gotowa zaoferować mu 320 tysięcy.

Odpowiedz cytując