tylko jesli dobrze pamietam to bylo mowione ze Szacki chce bardzo wysokiego kontraku,
- Temat był aktualny trzy tygodnie temu, menedżer
zawodnika chciał namówić nas na podpisanie kontraktu z nim, ale Szackich chciał zarabiać trzy razy tyle co najlepiej opłacany piłkarz krakowskiej
Wisły - mówi „PS" Adrian Ochalik, rzecznik prasowy
Wisła Kraków.
Według informacji, które otrzymaliśmy, były piłkarz Dynama Kijów (97 bramek w 215 meczach) zażądał rzeczywiście więcej niż jest w stanie zapłacić klub, ale nie jest to różnica aż tak drastyczna. 32-letni Szackich chce zarabiać 400 tysięcy euro za sezon, zaś
Wisła jest gotowa zaoferować mu 320 tysięcy.