|
Ja mam tylko nadzieję, że to jest straszak na innego zawodnika z którym negocjujemy. Z góry widać, że koleś nas nie zbawi więc po co blokować miejsce? Oczywiście przetestować można, choćby dlatego, że nie bardzo ma kto grać w ataku w sparingach, a to może utrudnić przygotowania taktyczne reszty drużyny.
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
|