|
no dobra ale mieć do wyboru Rodrigo czy Maksimiliana to kogo byś brał...
2 sprawa wiadomo że z kasą u nas licho, ale co za problem pogadać z jakimś sponsorem co by nam dofinansował np Szackichego
Myślicie że Mila grał w ŁKS-sie za 5zl? tam często tak właśnie kontrakty podpisywano
|