Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20822
Stary 13.02.2010, 11:46
no dobra ale mieć do wyboru Rodrigo czy Maksimiliana to kogo byś brał...

2 sprawa wiadomo że z kasą u nas licho, ale co za problem pogadać z jakimś sponsorem co by nam dofinansował np Szackichego
Myślicie że Mila grał w ŁKS-sie za 5zl? tam często tak właśnie kontrakty podpisywano


Odpowiedz cytując