Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20821
Stary 13.02.2010, 11:35
Niech was nie zaślepia to minimum racjonalności i pobudka szlachetna kibicawisly1906 .
To najzwyklejszy fatalizm !

Mam taką nadzieje i raczej tak będzie , że to nie jest ostatni piłkarz testowany .
A kto wie może i ten zaskoczy , napewno nie ma powodu aby się jakoś negatywnie nakręcać , nie ma problemu bo można zawsze z piłkarza zrezygnować, a istnieje szansa że się do czegoś nadaje .

Każdy zapewne ma piękne marzenia ale trzymajmy się obecnej rzeczywistości a kontrastem dla niej jest Polska ekstraklasa , Wisła jest w Polskich realiach , ma takie możliwości jakie ma, pięniądze,stadion i radzi sobie tak jak obecnie potrafii . Na tle Legii czy Lecha , Wisła błyszczy i to wyrażnie , nie oszukujmy się ! nie przez przypadek wygrywa lige . Teoretycznie tamte kluby są obecnie w takiej samej sytuacji , Lech być może nawet w lepszej bo będą grali na własnym stadionie , oni powinne mocno gonić i naciskać , a tego nie widać . Wisła zakontraktowała obecnie dwóch piłkarzy - Clebera i issa Ba - pierwszy to wzmocnienie obrony niezależnie od tego czy będzie grał w pierwszym składzie , bo napewno będzie uzupełnieniem , zabezpieczeniem , konkurentem ... a Ba to też raczej nie płatka .
Oby jeszcze doszedł jakiś ciekawy napastnik , ta formacja wymaga conajmniej uzupełnienia , mimo to że w Lechu czy Legii nie wygląda to wcale lepiej .
Terażniejszość jest jaka jest , mimo to przyszłość raczej rysuje się w ciepłych barwach , wszystko idzie do przodu , niedługo nadejdzie czas dla wystrzału( wyznaczają go stadiony i gotowość zarządu) obyśmy nie byli ostatni do niego w kolejce .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując