Mixu napisał(a):

kibicwisly1906 w pewnym sensie ma racje. KASA sie liczy. My jesesmy biedni, cała nasza liga jest biedna, a bez KASY nigdy nie odbijemy sie od dna, a liczenie na cud co roku na dolaczenie do LM, no coz pobozne zyczenie. Dopoki nie bedzie bogatych inwestorow, dopóty bedziemy sie emocjonować tym co mamy, a mamy tyle ile mamy
|
Niby tak, ale bieda nie zwalnia od myślenia... U nas znowu strasznie biednie nie jest, jest za to żałosne "upośledzenie" umysłowe działaczy i sztabu trenerskiego (zwłaszcza).
Mimo wszystko jednak gościa bym brał. Z jakimś asekuracyjnym kontraktem, na powiedzmy rok.Co jak co, ale w ofensywie mamy największy dramat od lat - dwóch rehabilitantów co ledwo zaczęli trenować, niepewny przyszłości "kryminalista", Małecki co strzela najwyżej Arce Gdynia, łowca poprzeczek Kirm + jakieś nołnejmy z "Młodej" co nawet w niej sobie nie radzą...
Niech będzie jakieś ciesnienie na Brożka/Małego, niech bedzie ktokolwiek w obwodzie. Do ligi 2 tygodnie, nikogo nie kupimy już lepszego. Wiem, że to akt rozpaczy, ale realia są takie a nie inne.