|
A ja Wam powiem tak: Cupial nie odda Wisly, on czeka na koniec budowy stadionu, bo beda pieniadze z biletow (ok 1ml zl za mecz, liczac 30000x30 zl). Zasada jest prosta: nie masz pieniedzy, sciagasz ochlapy. Przymominam, ze ta runde gralismy w Sosnowcu, gdzie zysk ze sprzedazy biletow byl... mizerny. Z samych transmisji Ekstraklasy klubowa kasa sie nie powiekszy...
|