|
ten Grasshopper w którym grał Rogerio Da Silva przegrał z Lecham Poznań 6-0.No ale na 3 miesiące można z nim na upartego podpisac kontrakt,a noż sie sprawdzi i przypomni sobie jak strzelał gole 3 lata temu dla Arau
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.02.2010 o godz. 10:59.
|