Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20812
Stary 13.02.2010, 10:55
Ten transfer to pokazuje totalna rozpacz w klubie. Gość nawet nie jest wysoki, a podobno takiego szukamy. Co więcej to pokazuje jak świetnie radza sobie nasi skauci: Ba jak i ten Rogerio w tym sezonie wogóle nie grali więc ich kandydatury to czysty traf, menago rozpaczliwie wysłał do 20 klubów dvd i akurat Wisła ich ściągnęła na testy. Już pomijam że zaraz liga startuje a my zaczynamy testować gościa który poprostu musi zagrać w pierwszym meczu bo inaczej w Bełchatowie Marcelo będzie na szpicy. Więc mam przeczucie, że niezależnie co pokaże to go podpiszemy na te 3 miesiące nawet jeśli będzie trefny bo ludzi do gry nie ma.
Odpowiedz cytując