Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20811
Stary 13.02.2010, 10:54
Odpalamy Punosevaca, który w przyszłości mógłby być dobrym zawodnikiem (wg naszego nadtrenera), a interesujemy się trzydziestoletnim Bóg wie kim. Rozumiem rozgoryczenie i złość niektórych forumowiczów, bo to wszystko się kupy nie trzyma.

Cytat:
mamy trudny finansowo sezon i klub robi co może żeby funkcjonować
Do funkcjonowania potrzeba nam trzydziestoletniego gościa, który strzela bramkę raz na 10 meczów?

Silne Grasshopper?

Jeśli zatrudniać gości po 30-tce, to takich jak Szacki, którym to Wisła wg naszego nadtrenera nie była zainteresowana (sic!), a nie wątpliwej jakości no name'a!
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując