grzesiek632 napisał(a):

Zamilcz!! I nie pisz wiecej tych swoich wywodów!
Bezczelny jestes.
Zacytuje Ciebie sprzed kilku dni (chyba 2 dni)
|
No i w czym masz człowieku problem - chyba z logicznym czytaniem - nikt do nas nie przyjdzie, co podtrzymuje w dalszym ciągu...podnieca Cię testowanie piłkarskiego szrotu tak nisko już upadliśmy by tym się przejmować...