Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20802
Stary 13.02.2010, 10:13
Zawodnik adekwatny do naszego budzetu.
Dobrze że testuja. Jestem pewien ze jesli bedzie słaby to nie podpisze kontraktu, a jesli bedzie soba cos prezentował tak jak Issa Ba to dostanie kontrakt na pól roku z opcja przedluzenia.

Zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 13.02.2010 o godz. 10:16.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując