|
Zawodnik adekwatny do naszego budzetu.
Dobrze że testuja. Jestem pewien ze jesli bedzie słaby to nie podpisze kontraktu, a jesli bedzie soba cos prezentował tak jak Issa Ba to dostanie kontrakt na pól roku z opcja przedluzenia.
Zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 13.02.2010 o godz. 10:16.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|