Z czego wynika te wasze pierdzenie ? Ku.... jakby okienko nie wyglądało to jest tak samo .
Tymi żygowinami pewnie klubowi nie szkodzicie , ale na współużytkowników napewno to działa .
Ja osobiście nie mam szacunku do większej części kibiców internetowych .
Skorża mówił że nie wyobraża sobie okienka bez napastnika ? Tak , a takich rzeczy się nie mówi gdy się wie że nie ma na to szans . Więc trzeba chwile poczekać i póżniej ewentualnie to ocenić .
Testy ,wam się nie podoboją ? Przypominam że na testy wirtouzowie raczej nie przyjeżdzają ! Po za tym testy to jak nazwa wskazuje to sprawdzanie czy się nadaje do klubu.
Inne kluby z naszej ligi raczej lepszych piłkarzy nie testują , a ostatecznie i tak wiadomo kto ma najlepszych piłkarzy . W Warszawie to się srają z byle kulawego chińczyka

.