Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20800
Stary 13.02.2010, 10:10
Z czego wynika te wasze pierdzenie ? Ku.... jakby okienko nie wyglądało to jest tak samo .

Tymi żygowinami pewnie klubowi nie szkodzicie , ale na współużytkowników napewno to działa .
Ja osobiście nie mam szacunku do większej części kibiców internetowych .

Skorża mówił że nie wyobraża sobie okienka bez napastnika ? Tak , a takich rzeczy się nie mówi gdy się wie że nie ma na to szans . Więc trzeba chwile poczekać i póżniej ewentualnie to ocenić .

Testy ,wam się nie podoboją ? Przypominam że na testy wirtouzowie raczej nie przyjeżdzają ! Po za tym testy to jak nazwa wskazuje to sprawdzanie czy się nadaje do klubu.

Inne kluby z naszej ligi raczej lepszych piłkarzy nie testują , a ostatecznie i tak wiadomo kto ma najlepszych piłkarzy . W Warszawie to się srają z byle kulawego chińczyka .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując