|
Utalentowanego wizytatora nocnych klubów jak słyszałem. Ponadto jego zachowania w kwestii testów w innych klubach także najlepiej o nim nie świadczy. Proszę bardzo niech się rozwija i pokaże co umie. Zobaczymy.
Rozumiem, że Ty natomiast doskonale znasz sytuację Małeckiego, bywasz na treningach i fachowym okiem oceniasz, że Leszczak starał się bardziej niż Mały? Rozumiem również, że Małecki zarabiał krocie jeszcze przed podpisaniem obecnego kontraktu? Wiesz bo jesteś doradcą finansowym obydwóch?
A co do zachowania poza boiskiem to dlaczego Twoim zdaniem taka paka jaką miała Wisła w latach siedemdziesiątych zdobyła tylko jedno mistrzostwo? Dlaczego w meczu Malme dostaliśmy cztery bramki w ostatnich kilkunastu minutach? Dlaczego jeden z największych talentów polskiej piłki Andrzej Iwan zrobił raczej średnią karierę? I dlaczego po mistrzostwach w Hiszpanii w środowisku piłkarskim mówiono o nim, że raz poszedł na full i mięsień nie wytrzymał? A były to wszystko czasy wręcz luzackie jeśli chodzi o zaangażowanie fizyczne w porównaniu z dzisiejszą piłką. Nie każdy jest Georgem Bestem i nie sądzę aby w dzisiejszej piłce Best sobie poradził na dłuższą metę.
|