Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
wislak.kw
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
5888
13.02.2010, 09:58
Ja na dzis o takim kuponie myslalem zeby postawic
Stockport - Colchester typ2 1.7
Xerez - Real 1/2 typ 2 1.65
Charleoi - Anderlecht typ2 1.55
Benfica-belenenses typ1 1.2
Kurs:5.2
Co myslicie o tym kuponie
Ostatnio edytowane przez wislak.kw : 13.02.2010 o godz. 10:00.
wislak.kw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak.kw
Znajdź inne posty napisane przez wislak.kw