Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 13.02.2010, 09:51
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Ale Małeckiemu po 20 minutach na boisku w Ekstraklasie nie odpaliło finansowo, tylko ciężko na swój kontrakt zapracował.
jesteś tak dobrze poinformowany ile chciał zarabiać? zapewne dobrze znasz tą całą sytuację i samego Leszczaka... straciliśmy utalentowanego młodego napastnika i taka prawda.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując