Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7251
Stary 13.02.2010, 01:30
wiem, ze jako osoba śledzaca temat o stadionie dawno powiniene to wiedziec

ale czy moglby mnie ktos oświecić na jakiej podstawie oblicza się pojemność netto i brutto?

czy netto to liczba biletow do sprzedazy a reszta to miejsca dla dziennikarzy, mediow etc?
Odpowiedz cytując