|
wiem, ze jako osoba śledzaca temat o stadionie dawno powiniene to wiedziec
ale czy moglby mnie ktos oświecić na jakiej podstawie oblicza się pojemność netto i brutto?
czy netto to liczba biletow do sprzedazy a reszta to miejsca dla dziennikarzy, mediow etc?
|