|
sambo - nie chce być złośliwym choć powinienem bo Twoje wpisy w tym temacie są poniżej jakiegokolwiek poziomu(styl onetu - zamiast jakiejkolwiek dyskusji - poziom piaskownicy) ale przykład 'rury' nie jest trafnym.To niestety nie było ani nie jest w naszej gestii.Zresztą i Pis przez 2 lata nie zrobił nic by zablokować ten pomysł.Z tego co pamiętam była opcja naszego uczestniczenia w tym projekcie, tyle że wybraliśmy solidarność z Ukrainą
|