Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4645
Stary 13.02.2010, 00:30
masterlag napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...l?ticaid=19a1e
Ehh, a my zatrudniliśmy znów Juszczyka,a tu Szamo jest wolnym zawodnikiem. Na pewno byłby lepszym wyborem. Mógłby spiąć Pawełka i z nim wygrać ewentualnie, a i w szatni byłoby bardziej poukładane. Szkoda, bo taka osoba by się na pewno przydala...
Nikt takiego gościa u nas by nie chciał.
..
Odpowiedz cytując