Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20783
Stary 12.02.2010, 23:39
GacekCCM - post do którego się odnosisz to raczej ironia
Maciej albo za bardzo się przejął nową menadżerską rolą albo załapał kolejny etat - propagandzisty bo banialuki jakie opowiada, są coraz lepsze

Wygląda na to że na tą rundę a przynajmniej jej część, zostaniemy bez żadnego prawdziwego napastnika(jakiś last minute jeśli w ogóle się pojawi, najpewniej będzie parodią napastnika).Z jednej strony to nieciekawie , z drugiej jednak wymusi to na zespole bardziej kombinacyjną i zespołową grę.Dotychczas bez Brożka graliśmy bardzo przyzwoicie więc nie pozostaje nic innego jak chuchać i dmuchać na Małego,Boguskiego i Kirma, bo to głównie od nich będzie zależało czy będziemy coś strzelać.
A jest się o co martwić bo w zeszłej rundzie w meczach z Levadią x2, Legią, Amicą i parchami, zdobyliśmy całego jednego gola.Ponad 7 godzin biegania i 1 bramka.
Jest nad czym pracować.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując