|
Czytając wypowiedź Janasa wyczuć można ogromne rozżalenie. Nie są to raczej promieniste słowa pełne satysfakcji. Znowu przyjdzie im obserwować, oceniać. Coś co powinni już zrobić nasi superskauci. Napastnik będzie w Wiśle, jestem przekonany w 100%. A jakiej klasy, dowiemy się pewnie jutro.
|