Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20782
Stary 12.02.2010, 23:34
Czytając wypowiedź Janasa wyczuć można ogromne rozżalenie. Nie są to raczej promieniste słowa pełne satysfakcji. Znowu przyjdzie im obserwować, oceniać. Coś co powinni już zrobić nasi superskauci. Napastnik będzie w Wiśle, jestem przekonany w 100%. A jakiej klasy, dowiemy się pewnie jutro.

Odpowiedz cytując