GacekCCM napisał(a):

1. Na zachodzie szukają dobrych piłkarzy, gotowych od razu wzmocnić zespół.
2. Wisła czeka do końca okienka transferowego na zachodzie, żeby tych piłkarzy zaklepać.
3. Skoro Wisła ma na oku takich piłkarzy i na nich czeka, to po co ich testuje, skoro niby mogły nimi być zainteresowane zachodnie kluby?
Na przykładzie - na testy przyjedzie kolejny Punosevac. Na zakończenie okienka na zachodzie czekano z piłkarzami klasy Kirma. Nie wierzę, że testowaliby piłkarza, na którego niby musieli czekać.
|
Z PR-owskiego punktu widzenia lepiej kogoś przetestować i
nie zakontraktować, niż w ogóle nie przejawiać żadnego zainteresowania zakupem napastnika. "Skoro testują, to pewnie jakieś pieniądze mają".
A jakiej klasy zawodników rzekomo mieliśmy na oku - to bez znaczenia, jeżeli nas na nich nie stać.