Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20781
Stary 12.02.2010, 23:31
GacekCCM napisał(a):Wyświetl post
1. Na zachodzie szukają dobrych piłkarzy, gotowych od razu wzmocnić zespół.
2. Wisła czeka do końca okienka transferowego na zachodzie, żeby tych piłkarzy zaklepać.
3. Skoro Wisła ma na oku takich piłkarzy i na nich czeka, to po co ich testuje, skoro niby mogły nimi być zainteresowane zachodnie kluby?
Na przykładzie - na testy przyjedzie kolejny Punosevac. Na zakończenie okienka na zachodzie czekano z piłkarzami klasy Kirma. Nie wierzę, że testowaliby piłkarza, na którego niby musieli czekać.
Z PR-owskiego punktu widzenia lepiej kogoś przetestować i nie zakontraktować, niż w ogóle nie przejawiać żadnego zainteresowania zakupem napastnika. "Skoro testują, to pewnie jakieś pieniądze mają".

A jakiej klasy zawodników rzekomo mieliśmy na oku - to bez znaczenia, jeżeli nas na nich nie stać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując