Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4442
Stary 12.02.2010, 22:54
ale przecież nie zadziałało, nikt nie ukarał Wisły czy Lecha/Amiki za reklamy w listopadzie czy grudniu. Jedyne do czego można się przypieprzyć to bardzo krótkie jak na taką ustawę vacatio legis(ale i tak zgodne z naszym prawem)
Odpowiedz cytując