Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20771
Stary 12.02.2010, 19:40
Ja tam biorę za słowo Maćka Skorżę, skoro mówił że priorytetem dla niego jest pozyskanie napastnika i dołoży do tego wszelkich starań, trzeba ufać trenerowi. Jeśli nie znajdą napastnika w najbliższym czasie zawsze zostaje Punosevac, który po dogadaniu warunków pobytu w Krakowie na pewno dołączył by do Wisły. Czy byłby ew. wzmocnieniem? To się by okazało w praniu. Ale patrząc na jego grę wygląda na solidnego i wysokiego napastnika. Swoją drogą trudno jest ocenić przydatność piłkarza po dwóch czy tam trzech sparingach... Zawsze można podpisać z nim kontrakt na kilka miesięcy z opcją przedłużenia na rok lub dwa.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując